Öncekiler
Sonrakiler
Birtek'ten Haberler
Merkür Bilet Web Sitesi üzerinde yapılan çalışmalar...
11.09.2015
Hektaş Grup Gayrimenkul Web Sitesi üzerinde yapılan...
24.08.2015
Kermit USA Kurumsal Web Sitesi Yenileme üzerinde yapılan...
15.08.2015
Tüm Haberler
İnsan Kaynakları
Kurumsal

Amaç:

 • Orta ve büyük ölçekli firmalara, üretim ve ticari faaliyetlerinde katma değerli destek olmak.
 • Araştırma geliştirme, yazılım, donanım ve altyapı faaliyetlerinde bulunmak.
 • İnsanlara yaşam kolaylığı sunmak maksadıyla elektronik ürünler tasarlamak, üretmek, kurmak ve işletmek.
 • Firmalara, değişime adaptasyon ve kurumsallaşma süreçlerinde destek olmak.
 • Bilgi birikimi ve enerjimizi kendimize, ailemize, vatanımıza ve insanlığa faydalı olacak şekilde kullanmak.

Hedef:

İyiyi kötüden öğrenenlere, daha iyinin anlatılması zordur. Biz ülkemizde rekabeti, yanlış tarafından anlayıp yanlış uygulanan tarafında yaşamış olmakla birlikte; doğruyu, doğru bildiklerimizi gücümüzün yettiği kadar uygulama kararlılığındayız. İnsanları, kurumları bilmedikleri konularda sömüren, kısa vadeli çıkarları için yanlış içerisine düşen sektör çalışanlarından sektörümüzü temizleme kararlılığındayız.

Misyon:

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda, araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde bulunan, teknolojik danışmanlık yapan, proje bazlı hizmet veren ve doğru bildiklerimizden ödün vermeden, dünya ölçeğinde bir bilişim firması olmak.

Vizyon:

Eğitimli, dürüst ve özverili kadromuzla, teknolojik bilgi ve iletişim konularında hizmet veren, hizmeti dünya kalite standartlarında ve sürekliliğinde, konusunda otorite kabul edilen kurumsal bir yapı kurmak. Bilgi teknolojileri alanında yurtiçi ve yurtdışında, sektörün önde gelen firmalarıyla rekabet edebilir bir isim olmak. Dünya ölçeğinde marka olmak.

Bizler:

Birtek Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. 3 mühendis önderliğinde 2004 yılında kurulmuş ve Bilişim Sistemleri alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Web tabalı sistem geliştirimi (ERP, CRM, CMS) ve web sitesi geliştirimi konusunda faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Birtek Bilişim Yazılım İlkeleri:

 • İşimizi müşteri için yapıyorsak, bizim zorlamalarımız değil, müşterinin talepleri ön planda tutulur. Müşteriyi yazılıma değil, yazılımı müşterimize göre ayarlarız. Müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak yazılımın amacı olmalıdır.
 • İyi niyet ve açıklık her zaman ön planda tutulmalıdır. Kaynak kodlar, veri tabanı yapısı, gerekli açıklamalarla birlikte her aşamada müşteri ile paylaşılabilir.
 • Yazılımlarımızda en son çıkan en iyi ve en çok kullanılan metodolojiler kullanılmaktadır. Artık çağın gereklerini karşılamayan araçlar kullanılmaz. Bu sistemlerin bilahare ve başkaları tarafından geliştirilebilmesi yazılımın sorunsuz geliştirilmesi kadar önemlidir.
 • Sömürmemek. Yazılımın fiyatını, "kullanıcı sayısı", "girilen veri sayısı" gibi aslında yazılım geliştirme sürecini etkilemeyen, kıstaslara göre değil, yazılımın gereklerinin tespitine göre belirlemek. Ek istenen modüller için hakkaniyet ölçülerinde ücret talep etmek.
 • Yanlışları kabullenmek. Yazılım geliştirme süreci içinde yapılan yanlışlar sonucu ortaya çıkan hataları -garanti şartları ve süresi içinde- düzeltmek.
 • Geliştirilen projeleri, muhakkak internet / intranet tabanlı olarak geliştirmek.

Ticari Bilgiler:

Ticaret Ünvanı:Birtek Bilişim Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
İşletmenin Merkezi:Kısıklı Cad. No:124/2 Üsküdar / İstanbul
Vergi Dairesi:Üsküdar Kurumlar
Vergi Numarası:178 056 22 49
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası
Sicil Numarası:532 895
Sermaye::60.000,00 TL
Ortaklar:Selman Kuzgun, İlhan Kuzgun, Emin Kuzgun
Yetkili(ler):Selman Kuzgun : Müdür Münferiden
Birtek Bilişim Sistemleri © 2024Birtek Bilişim Sistemleri © 2024
Birtek Bilişim Sistemleri
:: idealprogram :: ideal çözüm merkezi :: idealERP :: idealCRM :: idealEmlak